Мини-футбол
Футбольный клуб Луганская Телефонная Компания
На главную Контакты Карта сайта
НОВОСТИ
Новости

 

КОМАНДА ЛТК
КОМАНДА ЛТК-2
АКАДЕМИЯ ЛТК
ЛТК АРЕНА
ФОТОГАЛЕРЕЯ
СОРЕВНОВАНИЯ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ССЫЛКИ
КОНТАКТЫ


Футбольный клуб Луганская Телефонная Компания

Ассоциация мини-футбола УкраиныJoma

Главная > Новости > Роман Ковальчик: «Для наших ребят выступление в «Финале четырёх» – бесценный опыт»

Роман Ковальчик: «Для наших ребят выступление в «Финале четырёх» – бесценный опыт»

Роман Ковальчик: «Для наших ребят выступление в «Финале четырёх» – бесценный опыт»

Цього сезону луганчани зіштовхнулись з великою кількістю проблем – переїзд до іншого міста, втрата кількох провідних гравців... Але, не зважаючи на це, колектив продовжує існувати і здобувати перемоги. Великим досягненням став вихід підопічних Романа Ковальчика до «Фіналу чотирьох» національного кубку. Та й у Екстра-лізі телефоністи почувають себе досить впевнено.

Про психологію молодих гравців та очікування від фіналу Кубку кореспондент прес-служби Асоціації футзалу України поспілкувався з головним тренером Романом Ковальчиком:

- Як готується Ваша команда до фінальної частини кубку?
- Готуємось у повному обсязі, проводимо практичні та теоретичні заняття. Настрій у команди піднесений, усі з нетерпінням очікують на матчі у Львові. Наша команда дуже старається, але у нас усі гравці дуже молоді і ми ніколи не можемо точно сказати, як вони перенесуть той чи інший поєдинок. Особливо. Коли на команду тисне результат...

- Тобто, Вас більше турбує психологічна підготовка команди, ніж фізична чи тактична?
- Усі аспекти важливі, але наразі нам треба формувати психологію наших гравців. Нажаль, у нас немає в складі ветеранів, які б могли в певний момент повести колектив за собою. Коли грали Рось та Мілінький – було легше, зараз нам важче...

- Що можете сказати про свого суперника у півфіналі, столичну «Манзану»?
- Суперник нам дістався непростий. Я добре знаю кількох гравців «Манзани», які зовсім нещодавно захищали кольори нашої команди у Екстра-лізі (Смоловик, Івонко, - авт.). Якщо команда, нехай навіть аматорська, проходить діючого чемпіона України – це багато про що говорить...

- Той факт, що «Манзана» двічі вигравала у суперників у серії післяматчевих шестиметрових ударів, якось впливає на підготовчий процес «ЛТК»?
- Звичайно, ми звертали на цей факт увагу наших гравців. Це говорить лише про те, що суперник психологічно стійкий і вміє «витягувати» матчі.

- Чого очікуєте від «Фіналу чотирьох»?
- Для наших хлопців виступ у «Фіналі чотирьох» - це неоціненний досвід. У нас в команді крім Юрія Савенка ніхто ніколи не доходив до таких вершин (Юрій приймав участь у фіналі Кубку України сезону 2012/2013, коли «ЛТК» поступився «Енергії»). Це повинно стати додатковим стимулом для моїх гравців, а також святом у житті кожного з нас. Дуже необхідно кожному гравцеві переживати такі моменти, адже лише через них він може підвищувати свій рівень.

- Як сприйняли інформацію, що «Фінал чотирьох» прийме Львів?
- А яка різниця, де грати? Збірна України виходить і грає усюди, тому гравці не повинні звертати уваги на паркет і місто, в якому знаходиться майданчик. Колись фінал був і в Луганську, тому ми знаємо, що це таке – приймати серйозні змагання.

- Ваші побажання усім учасникам «Фіналу чотирьох»...
- Найперше, хочу побажати усім виступити у міру своїх можливостей і без травм. Цікавого усім футболу і нехай переможе найсильніший!

Прес-служба АФУ

<< «Лукас» – «ЛТК» 11:2. Протокол + видео матча + комментарии тренеров | Новости | С Днём Рождения, Юрий Михайлович Шацкий! >>


НОВОСТИ | КОМАНДА | ФОТОГАЛЕРЕЯ | ВИДЕО | СОРЕВНОВАНИЯ | ГОСТЕВАЯ КНИГА | ССЫЛКИ | КОНТАКТЫ

Copyright © Луганская Телефонная Компания, 2004

© Студия «Зина дизайн», разработка сайта, 2004

 
Прогноз погоды. Спортивные прогнозы
prognoz-garant.ru